Aktualitet

Gazetari detaje për videon erotike: Zyrtarja e Ministrisë së Brendshme dhe...

AktualitetGazetari detaje për videon erotike: Zyrtarja e Ministrisë së Brendshme dhe ambasadori në momente intime, tashmë në dorë të SHISH dhe Gazetari Elton Qyno...

Politike

Kryemadhi për Borchadt: Kush i drejton gishtin shqiptarëve e…

Pas një shkrese që presidenti Ilir Meta i dërgoi Zyrës së Asamblesë Parlamentare të OSBE në Kopenhagen, ku thuhej se ambasadori i OSBE në...

Balla ‘ndez motorët’, e PS-së nga Elbasani dhe bën njoftimin: Startuan...

Ndizen motorët për Zgjedhjet e Brendshme në Partinë Socialiste. Ditën e sotme është mbledhur asambleja e Partisë Socialiste në Elbasan, ku i pranishëm ishte...

Bota

Sociale

Matura 2020/ Dalin data…ja kur mund të plotësohen formularët A1 dhe...

Ka nisur procesi i Maturës Shtetërore 2020, për plotësimin e formularit A1,A1Z. Prej datës 15 nëntor deri më 13 dhjetor maturantët bëjnë fillimisht aplikimin...

Sport

Kampioni i boksit në Shqipëri në mjerim total, shpërthen në lot:...

Boksieri Klevis Çelaj u shpall kampion në kategorinë “Elite” për të rritur për peshën 52 kg në kampionatin kombëtar të mbajtur në pallatin e...

Shpërthen prindi i njërit prej fëmijëve që bënë koreografinë në stadium....

Rreth 500 fëmijë me performancën e tyre bënë inaugurimin e stadiumit të ri “Air Albania” para ndeshjes Shqipëri-Francë. Në disa pamje me dron, dukej se...

Showbiz

Shendet

Extra

Opinione

Top Ten

Kuriozitete

Teknologji