Aktualitet

Me plumb në kokë…./ Ja si paraqitet gjendja e dy të...

Policia e Vlorës vazhdon të jetë në kërkim të autorëve që qëlluan këtë mbrëmje ndaj dy persona me lidhje farefisnore me njëri-tjetrin në një...

Politike

Lulzim Basha bën Desada Metajn numrin 2 të PD-së. Ja 3...

Largimi nga emisioni Opinion i Desada Metajt dhe bashkimi me ekipin e Lulzim Bashës nuk përbën ndonjë suprizë për shumicën e gazetarëve. Atyre nuk u...

LISTA me emrat e delegatëve të kongresit zgjedhor të PS-së nga...

Partia Socialiste bëri publike dje emrat e 711 delegatëve të kongresit të saj zgjedhor, që do të zhvillohet në fund të muajit shkurt.Rama-ne-kongresin-e-PS- Delegatët zyrtarë...

Bota

Sociale

Patentat/ Nga “Testi i idiotit” deri tek të gjitha ndryshimet, flet...

  Drejtori i Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor, Blendi Gonxhja, bën të ditur se situata problematike me aksidentet në rrugë dhe sjelljet...

Sport

E padëgjuar kurrë më parë. Arbitri nxjerr pistoletën gjatë ndeshjes për...

Një video totalisht e pazakontë vjen nga ligat inferiore të futbollit. Gjatë një ndeshje, po kontestohej shumë nga tifozët e pranishëm dhe po i...

Zbulohet dieta ushqimore e Cristiano Ronaldos, do të çuditeni…

Të gjithë mund të jemi kuriozë se çfarë ha Ronaldo që ka atë fizik dhe performancë perfekte pas çdo ndeshjeje. Cristiano Ronaldo, sulmuesi i ekipit...

Showbiz

Shendet

Extra

Opinione

Top Ten

Kuriozitete

Teknologji