Aktualitet

Një djalë humbi jetën në aksident, një u hodh nga ballkoni...

Tragjedi pa fund në familjen Ozuni në Librazhd. Një djalë i vdekur në aksident, një u hodh nga ballkoni para disa kohësh dhe sot...

Politike

Bardhi në Elbasan, Librazhd, Prrenjas, Cërrik, Peqin, Gramsh dhe Belsh: Në...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka vijuar takimin me strukturat e partisë ku është ndalur në Elbasan. Ai ka thënë se në zgjedhjet...

Lulzim Basha bën Desada Metajn numrin 2 të PD-së. Ja 3...

Largimi nga emisioni Opinion i Desada Metajt dhe bashkimi me ekipin e Lulzim Bashës nuk përbën ndonjë suprizë për shumicën e gazetarëve. Atyre nuk u...

Bota

Sociale

E braktisën 5 fëmijët pas martesës së dytë, historia e trishtë...

Një vakt bukë në ditë, ndonjëherë edhe në dy ditë, është ajo që i mban shpirtin gjallë 67-vjeçarit Faik Cekrezi, që edhe këtë mundësi...

Sport

Burri kapet mat duke tradhëtuar partneren në mes të stadiumit. Ja...

Një tifoz i futbollit, Deyvi Andrade, i cili u bë viral në rrjetet sociale pasi u kap nga kamerat televizive duke puthur një vajzë...

McGregor mposht Cerronen dhe fiton 80 mln dollarë për 40 sekonda

Ylli irlandez i UFC, Conor McGregor, është rikthyer edhe një herë tjetër të luftojë, teksa njëkohësisht ka mbushur edhe fuqishëm arkat me para. Së fundmi,...

Showbiz

Shendet

Extra

Opinione

Top Ten

Kuriozitete

Teknologji