Aktualitet

“Të plastë gjaku tani, të q..r… unë ty”. Rrihte vajzën 13-vjeçe...

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës dhunën “kafshërore” ndaj një vajze të mitur nga nëna e saj. Disa video të mbërritura në emisionin...

Politike

Bardhi në Elbasan, Librazhd, Prrenjas, Cërrik, Peqin, Gramsh dhe Belsh: Në...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka vijuar takimin me strukturat e partisë ku është ndalur në Elbasan. Ai ka thënë se në zgjedhjet...

Lulzim Basha bën Desada Metajn numrin 2 të PD-së. Ja 3...

Largimi nga emisioni Opinion i Desada Metajt dhe bashkimi me ekipin e Lulzim Bashës nuk përbën ndonjë suprizë për shumicën e gazetarëve. Atyre nuk u...

Bota

Sociale

E braktisën 5 fëmijët pas martesës së dytë, historia e trishtë...

Një vakt bukë në ditë, ndonjëherë edhe në dy ditë, është ajo që i mban shpirtin gjallë 67-vjeçarit Faik Cekrezi, që edhe këtë mundësi...

Sport

McGregor mposht Cerronen dhe fiton 80 mln dollarë për 40 sekonda

Ylli irlandez i UFC, Conor McGregor, është rikthyer edhe një herë tjetër të luftojë, teksa njëkohësisht ka mbushur edhe fuqishëm arkat me para. Së fundmi,...

E padëgjuar kurrë më parë. Arbitri nxjerr pistoletën gjatë ndeshjes për...

Një video totalisht e pazakontë vjen nga ligat inferiore të futbollit. Gjatë një ndeshje, po kontestohej shumë nga tifozët e pranishëm dhe po i...

Showbiz

Shendet

Extra

Opinione

Top Ten

Kuriozitete

Teknologji