Aktualitet

Librazhd/ Krimi ekonomik procedon penalisht shefen e financës së ujësjellësit

Kryente vjedhje te Ujësjellësi në Librazhd, procedohet shefja e financës. Një 35-vjeçare është proceduar penalisht në Librazhd. Policia thekson se e proceduara është shtetasja me...

Politike

Ndryshime masive në kupolën e PD-së. Ikin 37 figura të njohura,...

Ish-deputetët dhe ish-kryebashkiakët ikin automatikisht si anëtarë të dy forumeve të larta të PD-së pas vendimeve për ‘djegien’ e mandateve dhe bojkotin e zgjedhjeve...

Meta thirrje shqiptarëve: Bëni 50 mijë firma dhe më kërkoni të...

Nëpërmjet një konference të jashtëzakonshme, Ilir Meta me zë të lartë u bëri thirrje sot qytetarëve që të ngrihen për mbrojtur Kushtetutën nëpërmjet një...

Bota

Sociale

Sport

Edi Reja hedh firmën, ja objektivi i vendosur nga FSHF për...

Edi Reja shuajti çdo dyshim në lidhje me të ardhmen e tij në kombëtaren e Shqipërisë. Por trajneri italian jo vetëm që ka arritur...

Joshua hakmerret ndaj Ruiz, britaniku rikthehet si kampion në peshat e...

Gjashtë muaj pasi humbjes që befasoi botën e boksit Anthony Joshua është rikthyer të jetë kampioni i padiskutueshëm i peshave të rënda. Britaniku mposhti...

Showbiz

Shendet

Extra

Opinione

Top Ten

Kuriozitete

Teknologji