Portali shitet. (Të dhëna: 80 mijë lajme në databas. I regjistruar sipas ligjeve në fuqi. Bllok reklamash ndërkombëtare). Kontakt: infoelbasani@gmail.com

Aktualitet

I dhashë goditjen e parë, ajo reagoi me shkelma…Momenti kur babai...

Ja momenti i frikshëm kur babai shqiptar pranon vrasjen e të bijiës: Vazhdoja ta godisja... Ky është momenti i frikshëm kur një baba shqiptar pranon...

Politike

“Sa bukuroshe, aq edhe halabake rrugësh”, Kryemadhi i përvishet Gjonajt: Arta...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka mbajtur një fjalim të ashpër sot me strukturat e partisë në Shkodër ku e ka emërtuar kryeministrin Rama...

“Jam i përgatitur, edhe po të vijnë me tanke…” Meta sfidon...

Presidentit Ilir Meta ka deklaruar se është i përgatitur për çdo skenar të maxhorancës e cila tashmë prej kohësh ka filluar proceduarat për...

Bota

Sociale

Bashkia Elbasan, njoftim për përfituesit e Ndihmës Ekonomike

Duke filluar nga muaji Janar 2020 sistemi i Ndihmës Ekonomike nga fondi i kushtëzuar dhe fondi i bashkisë ka pësuar një ndryshim. Ky ndryshim konsiston...

Sport

Njoftimi për Bleona Matën, skuadra italiane ka një kërkesë

Ka rezultuar sukses fushata e ekipit italian të futbollit, Roma, për ndërgjegjësimin e njerëzve në lidhje me fëmijët e humbur. Gjatë videove të transferimeve...

Pele ka rënë në depresion, e konfirmon i biri

Një lajm i trishtë vjen nga Brazili. Legjenda e futbollit, Pele, është duke kaluar një moment të vështirë në jetën e tij. I ndikuar nga...

Showbiz

Shendet

Extra

Opinione

Top Ten

Kuriozitete

Teknologji