Loading...

Lajmi i ndarjes së këngëtares Nora Istrefi me artistin Robert Berisha bëri mjaft bujë në mediat rozë.

Ata i dhanë fund martesës së tyre pas 13 vitesh bashkë dhe janë prindër të një vajze, ndërsa lajmi u bë i ditur në rrjetet sociale nga Roberti.

Mirëpo, Nora duket se e ka lënë pas ndarjen, teksa ka publikuar në Instagram disa foto “të nxehta”.

Nora ka vendosur të kalojë disa ditë relaksi në bregdet, së bashku me vajzën e saj Renee.

Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme, këngëtarja mban veshur bikini të kuqe dhe nuk ka ngurruar të ekspozojë të pasmet e saj.

Loading...