Loading...

Këngëtari Luiz Ejlli dhe vajza e Jozefina Topallit, Megi patën një lidhje disa vjeçare, e cila përfundoi në vitin 2017.

Vajza e ish-kryetares së Kuvendit Megi nuk foli kurrë për arsyen e ndarjes.

Kurse këngëtari tha në një intervistë se ajo që kishte ndodhur me Megin ishin si një flluskë sapuni.

Ejlli nuk e ka treguar nëse ka treguar nëse është në lidhje, por vajza e Topallit Megi po përflitet se e ka gjetur dashurinë.

Ajo është është fotografuar me partnerin e saj në ish-Bllok, me të cilin bashkëjeton prej një viti.

Fotot janë publikuar nga ‘’icon.style”. Po ashtu thuhet e partneri i ri i Megit është parë duke pirë kafe me Jozefina Topallin.

Loading...
Loading...