Nga Lenc Pisha
2 cuna duke bere pazar… – Merre makinen…me jep dhe 1500 euro…dhe jemi ne rregull pastaj…lahemi bashke… – Ik ore gay…
– Bimi çfare ben mor burre se ngele tre ore ne banjo…? – Aman moj gru se na e nxorre nga hundet te shkreten…apapapa çpaske qene…
Arsyja pse Skenderbeu filloi luften me turqit…ishte sepse Sulltani i beri…POKE…Donikes…
Dy pinguine… – Pse ke veshur rroba banjo..? – Kisha ethe sot si me grip..
Fundi i bashkëbisedimit
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here