Loading...

Opozita e bashkuar ka marrë vendimin e saj pas arrestimit dhe dhunimit të Sahit Dollapit.

Burime nga zyrtare nga PD kanë bërë të ditur se sot në orën 11:00 do të ketë protestë nga forumi më i larte politik i PD dhe partive të tjera të opozitës tek drejtoria e Policisë së Tiranës.

Gjithashtu të hënën në orën 18:30 do të ketë protestë kombëtare dhe protestë pa ndërprje.

Pas mbledhjes të gjithë anëtarët në mbledhje do të shkojnë drejt Spitalit Ushtarak ku ndodhet Sahit Dollapi.

Loading...
Loading...