Loading...

Pesë makina përfshihen në aksident në aksin Elbasan-Peqin
Fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e stome në aksin Elbasan – Peqin në fshatin Vidhas. Në aksident janë përfshirë 5 automjete dhe deri tani fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale. Policia është në vendngjarje për të bërë hetimet. Paraprakisht dyshohet se një nga automjetet e aksidentuara që po transportonte njerëz me probleme me shëndetësore drejt spitalit u bë shkak për përplasjen e katër mjeteve të tjera.

Loading...