Loading...

 

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në autostradë afër mbikalimit të Rinasit, pranë vendit ku po kryhen punimet për të shmangur përmbytjet në këtë autostradë.

Lagështira në rrugë dhe shpejtësia e lartë janë rrezik për aksidente në këto ditë me mot të ftohtë. Kështu ka ndodhur edhe mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, ku 5 makina janë përfshirë në një aksident, por fatmirësisht pa të lënduar.

Shqiptarja.com ka siguruar foto nga vendi i ngjarjes. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në autostradë afër mbikalimit të Rinasit, pranë vendit ku po kryhen punimet për të shmangur përmbytjet në këtë autostradë.

Loading...