Loading...

Makina e tretë që u aksidentua është larguar nga vendi i ngjarjes ndërsa dy të plagosurit nga kjo përplasje janë dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fier-Lushnje, ku janë përfshirë tre automjete. Si pasojë e këtij aksidenti janë plagosur lehtë dhe janë dërguar në spital dy presona. Dy prej automjeteve që u aksidentuan në vendin e quajtur Bishtqethëm, kanë përfunduar në kanalin anash autostradës, ndërsa makina e tretë pas aksidentit është larguar nga vendi i ngjarjes.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton në lidhje me shkaqet e këtij aksidenti.Report tv

Loading...