Loading...

Informacion paraprak

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Divjakës.

Sipas të dhënave të para, dy makina janë përplasur në hyrjen lindore të fshatit.

Më pas ato kanë përfunduar në ambjentet e një karburanti.

Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar nga aksidenti.

Policia ndërkohë ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Loading...