Loading...

Një aksident i rëndë ndodhi dy ditë në parë në zonën e njohur si ‘Komuna e Parisit’ në Tiranë, ku një makinë e cila merrej me mbledhjen e mbeturinave përplasi tre makina të tjera.

Ngjarje në të cilën u arrestua i dehur drejtuesi i mjetit dhe ku njëra prej mjeteve të parkuara përfundoi brenda një lokali.

Një video e siguruar nga ‘Mapo.al’ tregon momentin e aksidentit, ku siç shikohet edhe nga pamjet, vendngjarja duket një kasaphanë.

Loading...
Loading...