Loading...

Tre makina janë përplasur me njera tjetrën në Balldre të Lezhës, mëngjesin e sotëm. Për pasojë, 4 persona janë plagosur rëndë.

Nuk dihet gjendja e tyre, por ambulancat kanë shkuar drejt vendit të ngjarjes dhe i kanë transportuar të plagosurit në spitalin e Lezhës.

Ndërkohë, Policia ka bllokuar qarkullimin.

Nuk dihen ende, identiteti i viktimave dhe shkaqet e aksidentit.

Loading...