Loading...

Tre makina përplasen me njëra-tjetrën në Librazhd, ka të plagosur

Një aksident është regjistruar pakm minuta më parë në qytetin e Librazhdit, ku tre makina janë përplasur me njëra-tjetërn.

Raportohet për një person të plagosur, i cili ka qenë duke drejtuar një makinë tip Benz.

Ende nuk ka informacione për gjendjen e të plagosurit, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Loading...
Loading...