Loading...

Tashmë që vera është pranë gjithçka çfarë femrat mendojnë është sesi të duken bukur, sidomos në bregdet. E natyrisht që veç sportit dhe regjimit ushqimor, ka edhe kombinime të ushqimeve dhe pijeve që mund të ndihmojnë. E tillë është edhe përzierja që do tju propozojmë më poshtë, e cila është mjaft efikase për humbjen e peshës, por edhe ndihmon organizmin tonë.

Përbërësit:

– Dy lugë çaji lëng limoni

– Një lug çaji mjaltë

– Ujë

Përgatitja:

Përgatitja është shumë e lehtë. Krejt çfarë duhet të bëni është ta përzieni mjaltën me lëngun e limonit në një gotë me ujë.

Përdorimi:

Konsumojeni këtë pije në mëngjes, në stomakun bosh. Gjithashtu, ju mund ta konsumoni edhe gjatë natës para se të flini.

Loading...