Loading...

Një 20-vjeçare shqiptare është plagosur ditën e sotme me armë zjarri në fshatin Luçan të Bujanovcit.
Megjithatë, asnjë media serbe nuk kishte raportuar lidhur me ngjarjen, pasi ajo ka ndodhur 15 orë më parë.
Telegrafi serb bën me dije tani se vajza është me lëndime serioze dhe është dërguar menjëherë në spital.
Ende nuk dihet gjendja aktuale e shqiptares.

Loading...
Loading...