Loading...

Një 25 vjeçar nga Kosova humbi jetën të premten në Gjermani pas një aksidenti fatal me skavator.

Liridon Shahini nga Prishtina ishte duke punuar kur mjeti u rrokullis dhe i shkaktoi vdekjen.

Të afërmit e tij kanë bërë të ditur lajmin e hidhur, duke njoftuar se trupi i tij do të përcillet sot për në banesën e fundit.

Liridoni, familja e të cilit është me prejardhje nga Medvegja, ka lënë mbrapa gruan dhe dy fëmijë.

Loading...
Loading...