Loading...

Një 68-vjeçare ka ndërruar jetë në fshatin Zharrëz. Policia thotë se e moshuara e i identifikuar si Nadire Kotherja ka qenë duke ushqyer shpendët e saj, por aksidentalisht dyshohet të ketë rënë në një gropë me serë dhe ka ndërruar jetë. Hetimet vijojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Ja njoftimi i plotë i policisë

Sot rreth orës 10:15, në fshatin Zharrëz, shtetasja N.K, 68 vjeçe, duke u dhënë ushqim shpendëve dyshohet se ka rënë në një gropë me serë dhe ka ndërruar jetë.Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrathanave të kësaj ngjarje.

Loading...