Loading...

Morena Taraku palajmëroi se kënga e saj do të jetë një bombë dhe me të vërtetë ashtu ishte.

Kënga ëhtë publikuar 4 ditë më parë dhe ka marrë me mijëra klikime.

Dhe ditën e sotme këngëtarja ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram ku ajo shihet teksa ben banjo dielli , nën ritmet e këngës së saj të re.

Këngëtarja shfaqet e shtrirë në një komardare në formën e mjelmës, pa reçipeta fare dhe madje pa rroba banjo, pasi duket qartë se të poshtmet janë thjesht të brendshme.

“Unë i kom, ti don m’i pas. Kam nevojë për njerëz të rinj që më urrejnë, të vjetrit më janë kthyer në fansa.”- shkruan këngëtarja krahas videos që ka marrë menjëherë qindra komente nga ndjekësit.

Loading...
Loading...