Loading...

Të gjithë jemi kuriozë të dijmë se sa paguhen personat publikë, që na mbajnë të mbërthyer pas ekranit.

Ndoshta shpesh herë i bëni pyetjen vetes se sa mund të jetë shuma që ata fitojnë nga emisionet, megjithatë besojmë se duhet të jenë të mirë paguar.

Moderatori Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar i radhës në emisionin “Treshat” ku tregoi detaje të reja në lidhje me karrierën dhe jetën e tij personale.

Teksa po fliste për rivalët e tij, Ermali tregoi se një nga prezanruesit që vlerësonte më shumë është Ardit Gjebrea. I ngacmuar nga Bora Zemani për rrogën e Gjebreas, Mamaqi tha se është një vlerë e çmendur.

Përgjigjia e Ermalit:

Më ka thënë shifrën sa duhet të fitoj në një sezon televiziv, për mua ishte e pabesueshme thashë kaq lek mund të fitohen?”.
Gjithsesi moderatori u tregua i rezervuar dhe nuk ka preferuar ta thotë shifrën e pagesës në emision

Loading...
Loading...