Loading...

Një aksident ka ndodhur në Fushë Milot nga përplasja e dy makinave para pak minutave. Dy persona janë plagosur dhe gjenden të shtrirë përtokë.

Pamjet që janë dërguar nga qytetarët tregojnë momente të rënda. Njeri nga shoferët, i makinës Benz, rreth 50 vjeç, është në gjendje të rëndë.

Nuk dihen shkaqet e përplasjes dhe emrat e të lënduarve. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Loading...