“Rama ik”. Ka qene kjo nje pankartë e shfaqur nga tifozët në pjesen perballe tribunes qendrore ne Elbasan Arena.
Por fill pas shfaqjes ka nderhyre policia private e cila ka hequr slloganin.
Ende eshte e psaqarte se si u fut kjo pankarte dhe nese jane shoqeruar persona apo jo.