Loading...

Elton Ilirjani është një ndër biznesmenët më të njohur në vendin tonë. Ai u përfol shumë, pasi tha hapur në një ekran televiziv se ishte homoseksual.

Ai është rikthyer në Tiranë, pasi për disa kohë ishte në Amerikë ku punoi për të zhvendosur atje biznesin e tij. Kurse së fundmi ai ka thyer edhe një tabu tjetër.

E themi këtë, pasi ai ka filluar të dalë në rrugët Tiranës i grimuar dhe me bizhuteri që i vendosin vetëm femrat.

Po ashtu ai ka shpërndarë edhe disa foto në rrjetet sociale, ku shfaqet me grim dhe krahas tyre ka shkruar:

Shqipëria ka nevojë për më shumë persona mendje hapur.”
Kujtojmë këtu se biznesmeni edhe disa kohë më parë realizoi një set fotografik me fotografin Fadil Berisha, ku shfaqej me grim dhe bizhuteri. Mesa duket biznesmeni shqiptar ka vendosur t’i thyej fare tabutë.

Loading...