Loading...

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara nga rreshje shiu të izoluara në Juglindje të vendit.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SË) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 17/27°C

Zonat e ulëta 22/36°C

Zonat bregdetare 24/34°C

Loading...
Loading...