Loading...

Një aksident me një të vdekur ka ndodhur këtë mëngjes mëngjes në aksin Milot – Mamurras, afër mbikalimit të Patokut në Kurbin.

Një kalimtare ka dashur të kalojë autostradë, por ëhstë përplasur nga një makinë.

Viktima është një grua 54 vjeçe me iniciale A.M. Policia ka bllokuar zonën dhe ka nisur hetimin.

Loading...
Loading...