Loading...

Në orët e para të mëngjesit të së premtes persona ende të paidentifikuar dyshohet se nën kërcënimin e thikës kanë grabitur një banesë në lagjen nr 1 në Librazhd.

Sipas informacionit paraprak të policisë grabitësit kanë hyrë në banesën e shtetasit me iniciale K.A dhe kanë marrë një sasi lekësh dhe disa bizhuteri. Nga grabitja nuk ka perona të lënduar. Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Informacion paraprak i policisë

Gjatë natës në lagjen nr 1 , Librazhd, persona ende te paidentifikuar, dyshohet nën kërcënimin e thikës, kanë marrë në banesën e shtetasit K.A, një sasi lekësh dhe disa bizhuteri. Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Loading...
Loading...