Loading...

Një ngjarje e rëndë ka tronditur SHBA-në. Një sulm me armë zjarri ka ndodhur në një qendër tregtare në Teksas, duke shënuar disa viktima.

Ngjarja sapo ka ndodhur, ndërsa e gjithë policia ka blinduar zonën, duke mbyllur të gjitha bizneset dhe evakuuar banorët.

Raportohet se të shtënat me armë kanë zgjatur për më shumë një orë, teksa policia ka shkëmbyer zjarr me agresorët. BW

Loading...
Loading...