Loading...

Gëzim Elezi, 30 vjeç, humbi jetën sot në “Majën e Zimurit” në Malësinë e Dibrës, gjatë një momenti fluturimi me parashutë.

Sipas të dhënave të Policisë së Dibrës, shkak për aksidentin është bërë era e fortë e cila ka zhvendosur parashutën duke bërë që drejtuesi i saj të humbasë kontrollin.

Gëzim Elezi ishte mësues në shkollën profesionale të qytetit të Peshkopisë dhe ishte i pasionuar pas fluturimit.

Siç shikohet edhe në këtë video, në një nga momentet e fluturimit me parashutë.

Gepostet von Gëzim Elezi am Samstag, 1. Juni 2019

Loading...
Loading...