Ronela Hajati është një prej këngëtareve shqiptare me linjat më tërheqëse për të cilat është komentuar gjatë.

Ajo ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram dhe i ka lënë të gjithë “pa frymë”.

Këngëtarja duket në formë shumë të mirë fizike dhe gati për të shijuar verën.

Mjaft provokuese me foton ku tregon linjat e përsosura, ajo i ka bashkangjitur edhe një përshkrim po aq provokues.

Ronela shkruan:

U lagëm edhe për këtë verë”.

Loading...