Loading...

Gjendet nga peshkarexhat e peshkimit trupi i pajetë i 18-vjeçarit nga Kruja që u mbyt të dielën në zonën e “Ranës së Hedhun” në Shëngjin. Bëhet fjalë për 18-vjeçarin me inicialet E.M.
I riu kishte shkuar së bashku me familjen për të kaluar fundjavën kur ka humbur kontaktet dhe është mbytur në det.

Për gjetjen e trupit të tij u angazhuan menjëherë Policia Kufitare dhe polombarët e forcave RENEA.

Loading...
Loading...