Loading...

Gjatë ditës së sotme në media qarkulluan lajme që djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë Ardian Fullanit dhe vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Mirëpo, nuk ka mjaftuar me kaq dhe ka qenë vetë Kejda, e cila pak minuta më parë ka konfirmuar për herë të parë lidhjen mes tyre përmes një foto të publikuar në ‘Instagram’.

Në këtë mënyrë, Kejda ka hedhur poshtë dhe të gjithë zërat, që flisnin për një ndarje të mundshme mes çiftit.

‘Duke lexuar lajme si ky’, shkruan Kejda, duke lënë të kuptohet një përgjigje për të gjitha mediat.

Kujtojmë që më herët është përfolur që dyshja e kanë bërë lidhjen e tyre familjare, duke prezantuar mes tyre njerëzit e ngushtë.

Loading...
Loading...