Loading...

Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka tronditur papritur botën e muzikës. Këngëtarja Hailey Smith ka humbur jetën në moshën 26-vjecare pas një aksidenti fatak, nëse ishe duke ecur me motor.

“Një grua që po drejtonte motorin u përplas në rrugën Medway në Millinocket, Maine, gjë që i shkaktoi vdekjen. Duket se ajo nuk ka arritur të marrë kthesën sic duhet dhe është përplasur”, shkruhej në njoftimin e policisë.

Sikursë është mësuar së fundmi, hetimet vazhdojnë ende.

Hailey u bë e njohur që në vitin 2012 kur konkurroi në “American Idol”.

Loading...
Loading...