Mesfushori italian, Marco Veratti ka rënë së fundmi pre e kamerës së fshehtë. E dashura e tij, Jessica Aidi në bashkëpunim me kompaninë televizive “Mediaset” ka inskenuar një episod mjaft komik.

Në videon, ylli i PSG-së shihet teksa përkëdhel dhe tenton të kryejë marrëdhënie seksuale me Jessican në një dhomë hoteli, por të gjithë tentativat e tij dështuan pasi partnerja “refuzoi” t’i përgjigjej dëshirave të futbollistit.

Kur e pa që ishe e pamundur të bindte të dashurën për të kaluar një moment intim, Marco shihet teksa shtrihet indiferent në shtratin e hotelit ku ndodheshin. Video është duke bërë xhiron e rrjetit.